دانشگاه دولتي پاولوف

 

دانشگاه دولتی علوم پزشکی سنت پترزبورگ پاولوف St Petersburg I.P.  یکی از دانشکده ها پزشکی پیشرو در روسیه است. 110 سال پیش در سال 1897 به عنوان موسسه پزشکی برای اولین بار در روسیه برای زنان تاسیس شد. بیش از 60 سال این دانشگاه در سراسر جهان به عنوان نخست لنینگراد I.P. شناخته شده بود.  نام فعلی موسسه پزشکی پاولوف St Petersburg I.P. دانشگاه علوم پزشکی پاولوف، در سال 1994 با تصمیم دولت  فدراسیون روسیه به این دانشگاه داده شد.

دانشگاه پاولوف اولین دانشگاه دولتی پزشکی سنت پترزبورگ و یکی از موسسه های مدد كاری پزشکی روسیه است. ما طیف گسترده ای از برنامه های مختلف آموزشی را ارائه می دهیم و رویکرد ما به روند آموزش و یادگیری منحصر به فرد است. یک مرکز بالینی بزرگ، که در آنجا ما دانشجویان را قادر می سازیم تا مهارت های خود را به کار گیرند. هر دپارتمان بالینی دارای واحد بیمارستانی در محوطه شعبه دانشگاه و اطراف آن است. ما فرایند آموزشی مان را به طوری سازماندهی می کنیم که در هر سطحی از آموزشها، فعالیت های عملی دانش آموزان تقریبا برای آنهایی که توسط حرفه های مراقبت پزشکی و بهداشتی، مراقبت از بیماران از اهمیت خاصی برخوردار میباشد.

 • رتبه دانشگاه جهانی سال 2019. 501-600
 • ثبت نام دانشجویی 3000-3999
 • کارکنان دانشگاهی 700-799

اهداف دانشگاه پاولوف سنت پترزبورگ:

آموزش پزشکی: MD، تحصیلات تکمیلی، از جمله دکتری و برنامه های علوم پزشکی را شامل می شود. این برنامه ها در دسترس هر دو نوع شهروندان روسی و خارجی هستند. آموزش پزشکی با توجه به استانداردهای دولتی فدراسیون روسیه انجام شده است. کتاب های درسی برای دانش آموزان، آثار روشمند به طور منظم توسط تمام ادارات منتشر شده و در کتابخانه در دسترس هستند.

کار بالینی: تمام بخش های بالینی در درمانگاه و یا در بیمارستان شهرستان برگزار می شوند. همه اساتید و معلمان این بخش به عنوان درمان پزشکان و یا مشاوران کار بالینی را در کلینیک تجهیزات مدرن پزشکی برای تشخیص و درمان استفاده می کنند. در بخش جراحی عملیات مدرن (از جمله cardiosurgery و جراحی مغز و اعصاب) انجام می شود. به طور کلی، در حدود 2800 پزشک و پرستار در کلینیک دانشگاه کار می کنند، ارائه مراقبت های پزشکی بسیار عالی است.

کار علمی: همه اساتید و معلمان در همه گروه ها به انجام کار علمی با توجه به موضوع پژوهش اصلی بخش های خود می پردازند.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ معمولا به افرادی با رزومه های بالا تعلق می گیرد در صورت پذیرش از دانشگاه های دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ شرایط تحصیل رایگان دردانشگاه پزشکی سن پترزبورگ برای شما امکان پذیر می گردد.

معمولا بورسیه برای تحصیل در مقاطع بالاتر مانند دکتری PHD و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد و شرایط تحصیل در دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ در مقطع دکترا یا PhD و شرایط تحصیل در دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس را آسان تر می کند.

 

امكانات دانشگاه پاولوف:

 

دانشگاه پاولوف شامل ٦٤ ساختمان است که شامل کلینیک، دپارتمان، آزمایشگاه های علمی، کتابخانه، اتاق کامپیوتر و  4 هاستل برای دانشجویان و پزشکان متخصص است.برخی از دپارتمان ها در خارج از محوطه دانشگاهی واقع شده اند، و در سطح شهر چندين بيمارستان درجه یک، شامل وجود دارد.

✅دپارتمان های کلینیکی و موسسات علمی مستقر در محوطه دانشگاه، کلینیک های خاص خود را دارند (بیمارستان و دپارتمان های درمانی، دپارتمان بیماری های داخلی، دپارتمان جراحی عمومی، بیمارستان و دپارتمان های جراحی، دپارتمان ENT و ژن شناسی .

 

✅ بطور کلی، بیشتر از 43 بیمارستان بعنوان آموزش دانشجویان استفاده می شود. تمام کلینیک ها، دپارتمان ها و مراکز تحقیقاتی مجهز به ابزارآلات پزشکی مدرن می باشند.

 

مراکز تحقیقاتی در دانشگاه پاولوف:

 

فعالیت های پژوهشی در این دانشگاه توسط تمام روسا و 48 آزمایشگاه علمی و بیشتر از 20 آزمایشگاه کلینیکی انجام می شود.

 

دانشگاه شامل موسسات تحقیقاتی و علمی ذیل می باشد:

موسسه تحقیقاتی علمی پاتولوژی

موسسه تحقیقاتی علمی ریه

موسسه تحقیقاتی علمی نفرولوژی

موسسه تحقیقاتی علمی داروشناسی

موسسه تحقیقاتی علمی پیوند مغز استخوان

دانشكده هاي دانشگاه پاولوف در بخش عمومي:

دانشكده پزشكي

دانشكده دندانپزشكي

دانشكده پزشكي ورزشي

دانشكده اطفال

دانشكده روان شناسي

دانشكده پرستاري عالي

 

🔴پزشكي به زبان روسي  ميباشد

🔴رشته دندان فقط به زبان روسي ميباشد

🔴تخصص و بالاتر به زبان روسي ميباشد

زمان پذیرش و آزمون در دانشگاه پاولوف:

پذیرش بر اساس زمان بندی از قبل تعیین شده و‌ در دو دوره زمانی صورت میگیرد.

اول: برای متقاضیان  ورود به پادفک و کسانی که در حال گذراندن دوره پادفک در کالج خود دانشگاه می باشند به  این قرار می باشد:

دانشگاه پاولوف روسیه در آخرین هفته ادیبهشت (25 ادیبهشت) تاتقریبا اواخر سومین هفته خرداد یعنی 26 خرداد تمام مدارک متقاضیان را جمع آوری میکند و بعد از آن فرصت ارسال مدارک به پایان می رسد.

پس از بررسی مدارک ارسال شده از سوی متقاضیان بعد از یک دوره 35 روزه و در تاریخ 29 تیر لیستی از متقاضیان که درخواستشان مورد قبول قرار گرفته را انتشار مینماید.

دوم :متقاضیان کورس اصلی خارج از دانشگاه زمانبندی به شرح زیر است:

دانشجویانی که در کالج پاولوف تحصیل نکرده اند ولی متقاضی ورود مستقیم به کورس اصلی هستند.

از تاریخ  30 خرداد ماه تا 20 تیر ماه فرصت دارند تا  مدارک مورد نیاز را برای دانشگاه ارسال نمایند و برای شرکت در آزمون ثبت نام کنند.

آزمون ها ورودی به مدت ۱۵ روز در محل دانشگاه برگزار شده و نتایج اعلام می شود.

 

شرایط  پذیرش از دانشگاه پاولوف:   

 1. تقاضای درخواست پذیرش ( فرم چاپ شده و امضا شده از طریق ایجاد حساب شخصی در On-line Pre-Entrance Program Registration )
 2. اصل یا کپی پاسپورت ملی با اعتبار حداقل 18 ماه از زمان ثبت نام ( یکم سپتامبر سال جاری ) به همراه ترجمه رسمی به زبان روسی
 3. اصل یا کپی گواهی فارغ التحصیلی از دبیرستان ( دیپلم دبیرستان) یا گواهی تحصیلات تخصصی دبیرستان در رشته پزشکی- زیست شناسی ( به همراه نمرات مربوط به شیمی، زیست شناسی و فیزیک) و ترجمه رسمی آن به زبان روسی
 4. اصل یا کپی گواهی پزشکی که سلامت شما را تضمین کند و نشان دهد که به هیچ یک از بیماری های خطرناک و واگیردار ذکر شده در لیست وزارت بهداشت دولت روسیه، مبتلا نیستید.
 5. مدارکی مربوط به دستاورد های فردی ( در صورت وجود )
 6. فرم تقاضانامه مبنی بر دریافت دعوت نامه ورود به دولت روسیه ( برای شهروندانی که تحت پوشش قوانین ویزای ورود هستند). شما باید تاریخ و محل تولد،محل صدور ویزا ( کشو، شهر یا محلی که سفارت یا کنسولگری روسیه در آن قرار دارد) را در این فرم ذکر کنید، فرم را دانلود نمایید و امضا کنید.
 7. پرسشنامه متقاضی ( چاپ و امضا شده از طریق حساب شخصی در On-line Pre-Entrance Program Registration )
 8. فرم تقاضانامه و مشخص نمودن اینکه آیا در طول دور تحصیلتان به خوابگاه احتیاج دارید یا خیر. فرم را دانلود نمایید و امضا کنید.
 9. موافقت ثبت نام. فرم را دانلود نمایید و امضا کنید.
 10. 4 قطعه عکس 3×4
 11. دیگر مدارک اختیاری

 

 

 

پادفك دانشگاه پاولوف (كالج):

 

كالج دانشگاه پاولوف يكي از بهترين و با كيفيت ترين كالج هاي كشور روسيه ميباشد و دانشجو را با تمام درسهاي مرتبط با پزشكي قبل از ورود به كورس اصلي اشنا ميكند .

ظرفيت كالج دانشگاه محدود به ١٢٠ نفر ميباشد و به همين جهت زود تكميل ميشود.

 

خوابگاه دانشگاه پاولوف:

 

خوابگاه در بهترين موقعيت نسبت به دانشگاه قرار دارد و از لحاظ امكاناتي وامنيتي نيز در سطح بالايي ميباشد .مسافت خوابگاه تا دانشگاه چند قدم بيشتر نمي باشد.

هزينه هاي دانشگاه پاولوف :

پزشكي به زبان روسي سالانه:٤٥٠٠ دلار

پزشكي به زبان انگليسي سالانه: ٥٠٠٠ دلار

دندان پزشکی به زبان روسي سالانه: ٥٣٠٠ دلار

هزينه خوابگاه سالانه: ٥٦تا ٧٠٠ دلار

هزينه بيمه سالانه: ٩٠ دلار

اگر دانشگاه پاولوف روسیه را برای تحصیل انتخاب کرده اید و  با قوانین روسیه در زمینه تحصیل، اقامت، سرمایه گذاری و خرید ملک  آشنایی ندارید، با ما تماس بگیرید تا با بهره گیری از تخصص و تجربه مشاورین ما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

, , , , , , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟